Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Chełmie. Nie żyje dwóch 19-latków

Utworzony przez ks.ADAM, 15 stycznia 2011 r. o 09:52 Powrót do artykułu
skoro nie jest jescze stwierdzona wina to po co oczerniacie kierowce ludzie troche rozumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha jak to nie czas i miejsce? Jest winnym wiec na co czekac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjaciele napisał:
nie macie pewności, że przeżył kierowca. Nikt tego jeszcze nie wie bo nie zostało to stwierdzone. Śledztwo jest w toku więc poczekajmy na wyniki, a nie wypisujmy tu bzdury! gotuje mi się w środku jak czytam wasze posty nie na miejscu. To nie czas na to wszystko. Wspierajmy naszego kolegę, a nie dobijajmy.
nie bede go wspieral. co z tego, ze kazdy popelnia bledy? dlaczego za jego bledy musza odpowiadac inni, a raczej cierpiec inni. widze tylko pawel tutaj jest myslacy realnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jest nic jeszcze wyjasnione to po co oczerniacie kierowce ludzie poczekajcie na wyniki sledztwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja888 napisał:
skoro nie jest jescze stwierdzona wina to po co oczerniacie kierowce ludzie troche rozumu
a ty dalej swoje =/ wez skoncz juz. wiesz jak trzeba jechac, zeby samochod dachowal??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja888 napisał:
skoro nie jest jescze stwierdzona wina to po co oczerniacie kierowce ludzie troche rozumu
A co kot wyskoczył i wywrócił samochód? Opona pękła?przy 50 km/h opanował by samochód. wiec jak myslisz czyja wina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co kot wyskoczył i wywrócił samochód? Opona pękła?przy 50 km/h opanował by samochód. wiec jak myslisz czyja wina?
oj wez...twoja wyobraznia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale posłuchaj Paweł, właśnie tak jest. Jeden z nich był mi bliski i ciężko mi jest się z tym pogodzić. Jednak nikt z ludzi nie ma prawa ich osądzać. To nie jest nasza rola. Weszłam na to forum aby wyrazić żal i zjednać się z innymi, którzy są w podobnej sytuacji. A widzę, że głównym tematem stało się zupełnie coś innego. I czuję się teraz jeszcze gorzej niż przedtem. Wy wszyscy tak bardzo zajęliście się kłótnią, że za chwile zapomnicie o czym w ogóle piszemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yhy napisał:
a ty dalej swoje =/ wez skoncz juz. wiesz jak trzeba jechac, zeby samochod dachowal??
no dobra ale po co takie gadanie chyba nie jest czas na oczernianie stalo sie jeszcze nie wiadomo czy kierowca z tego wyjdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałam tylko powiedzieć, że Damian był zwariowanym typem, każdy kto go znał przyznał by mi rację, nie można było się przy nim nudzić. Napewno wszystkim będzie go bardzo brakować. Szczerze mówiąc jeszcze się nie otrząsnełam z tej tragedii. Wszystkim jego przyjaciołom i rodzinie składam najszczersze kondolęcje Damian pozostanie w naszych sercach na zawsze. Będziemy za Tobą tęsknić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast wspolczuc rodzinie kolegom to tylko klotnie to byli moi koledzy a niekorzy tutaj umieja tylko oceniac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klaudia napisał:
Ale posłuchaj Paweł, właśnie tak jest. Jeden z nich był mi bliski i ciężko mi jest się z tym pogodzić. Jednak nikt z ludzi nie ma prawa ich osądzać. To nie jest nasza rola. Weszłam na to forum aby wyrazić żal i zjednać się z innymi, którzy są w podobnej sytuacji. A widzę, że głównym tematem stało się zupełnie coś innego. I czuję się teraz jeszcze gorzej niż przedtem. Wy wszyscy tak bardzo zajęliście się kłótnią, że za chwile zapomnicie o czym w ogóle piszemy
to nie pisz, idz do przyjaciol i ich rodzin,tam jestes potrzebna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Luna~ napisał:
Chciałam tylko powiedzieć, że Damian był zwariowanym typem, każdy kto go znał przyznał by mi rację, nie można było się przy nim nudzić. Napewno wszystkim będzie go bardzo brakować. Szczerze mówiąc jeszcze się nie otrząsnełam z tej tragedii. Wszystkim jego przyjaciołom i rodzinie składam najszczersze kondolęcje Damian pozostanie w naszych sercach na zawsze. Będziemy za Tobą tęsknić.
byl i bedzxie nam brakowalo tego jego humoru i wgl jakim byl chlopakiem ogolnie jego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja888 napisał:
zamiast wspolczuc rodzinie kolegom to tylko klotnie to byli moi koledzy a niekorzy tutaj umieja tylko oceniac
No to się ciesz że tym razem nie zabrali Cię na przejażdżkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pawel tez byl fajnym kolega zabawnym a teraz juz go nie ma;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klaudia napisał:
Ale posłuchaj Paweł, właśnie tak jest. Jeden z nich był mi bliski i ciężko mi jest się z tym pogodzić. Jednak nikt z ludzi nie ma prawa ich osądzać. To nie jest nasza rola. Weszłam na to forum aby wyrazić żal i zjednać się z innymi, którzy są w podobnej sytuacji. A widzę, że głównym tematem stało się zupełnie coś innego. I czuję się teraz jeszcze gorzej niż przedtem. Wy wszyscy tak bardzo zajęliście się kłótnią, że za chwile zapomnicie o czym w ogóle piszemy
Ja nigogo nie oczerniam. Zastanawiam tylko kiedy idioci i mordercy w blaszanych puszkach przestana zabijac ludzi. Szlag mnie trafia jak słysze ze przez jakiegos gówniarza ktoś ginie. Koledzy mu zaufali,wsiedli z nim do auta sadzac ze nie zrobi niczego głupiego. A tu klops Game Over. i przez kogo teraz płacza rodziny tych dwuch pasazerów. Co czuja ich dziewczyny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No to się ciesz że tym razem nie zabrali Cię na przejażdżkę
wez ty juz skącz te swoje wypowiedzi wgl nie masz serca:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racje yhy, uciekam z tego forum. Ale niestety jestem daleko od domu i tylko w ten sposób mogłam z pogadać z kimś kogo to również dotyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ch**ja wiecie a się udzielacie ! W takiej chwili wasza krytyka jest zbędna ! Jak macie pisać takie teksty to w ogóle nie piszcie tu komentarzy ! Jak wyżej coś napisało, że niby dres to gorszy? Popatrz na siebie ! Nie znałeś ich to nie oceniaj ! JE***C takich idiotów co takie coś piszą !!! Współczuje rodzinom i znajomym ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co napiszę wielu nie przypadnie do gustu,ale nie omieszkam powiedzieć,iż w dzisiejszych czasach młodzież zbyt wcześnie otrzymuje to na co rodzice musieli pracować latami.Samochód do dyspozycji i brak rozwagi,niekiedy brawura prowadzą do nieszczęścia,kalectwa i tragedii.Co czują dziś bliscy jestem w stanie sobie wyobrazić,ale czy nie mają sobie nic do zarzucenia-nie byłabym tego pewna.Młodość ma swoje prawa,ale cena jaką płaci się za bezmyślność jest niekiedy zbyt wysoka.Życie mamy jedno-korzystajmy z niego tu i teraz,ale szanujmy je bo jest bezcenne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 12 z 32

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...